lokale Wynajem rzeszów

Lokal na wynajem

Rzeszów, Centrum

1 pokoj 19 m2 78,95 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów, Wilkowyja

6 pokoi 146 m2 30,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów, Dworzysko

7 pokoi 279 m2 75,03 zł/m2
nowa
cena

Lokal na wynajem

Rzeszów

1 pokoj 65 m2 61,54 zł/m2
4 900 zł

Lokal na wynajem

Rzeszów, Śródmieście

2 pokoje 360 m2 38,89 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów, Mieszka I

1 pokoj 122 m2 69,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów, Pobitno

8 pokoi 500 m2 65,00 zł/m2
Wirtualny spacer

Lokal na wynajem

Rzeszów

5 pokoi 105 m2 74,29 zł/m2
Wirtualny spacer

Lokal na wynajem

Rzeszów

3 pokoje 110 m2 59,09 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów

30 pokoi 300 m2 60,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów

10 pokoi 120 m2 65,00 zł/m2

Lokal na wynajem

Rzeszów, Nowe Miasto

2 pokoje 80 m2 125,00 zł/m2