Lokal na wynajem Miejsce Piastowe, Łężany, Markiewicza

1 pokoj
90.00 m²
44,44 zł/m2
parter
DHB-LW-6290

4 000 zł

Lokal na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty DHB-LW-6290
Powierzchnia 90,00 m²
Liczba pokoi 1
Standard
Piętro parter
Stan lokalu do adaptacji
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu handlowy, biurowy, gastronomia, handlowo-usługowy, usługowy, magazynowy, inny

Kierownik Oddziału Krosno

Napisz wiadomość 35 Ofert

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni ok. 90 m², zlokalizowany w Łężanach, gmina Miejsce Piastowe. Lokal znajduje się na parterze nowo powstającego budynku i posiada dwa niezależne wejścia, co daje szerokie możliwości aranżacyjne oraz komfort użytkowania.

Najważniejsze informacje:

  • powierzchnia ok. 90 m²,
  • parter,
  • dwa niezależne wejścia,
  • dostępne media: woda, prąd oraz gaz,
  • parking przy budynku,
  • możliwość adaptacji lokalu pod potrzeby Najemcy,
  • budynek w trakcie budowy,
  • planowany termin zakończenia inwestycji: lipiec 2026 r.
Lokal doskonale sprawdzi się pod działalność handlową, usługową, biurową, gabinety, punkt medyczny lub inną działalność komercyjną.
Istnieje możliwość dostosowania układu i wykończenia lokalu do indywidualnych potrzeb przyszłego Najemcy.
Jeśli interesuje Cię wynajem mniejszego lokalu lub lokalu magazynowego w tej okolicy - również posiadamy w naszej ofercie.